Vývoj dílu

Pomáháme našim zákazníkům s vývojem plastového dílu. Od funkčního tvaru přes výrobu prototypových forem po konstrukci sériového nástroje. Konstruujeme a vyrábíme automatická a poloautomatická montážní zařízení.

 

Výzkum a vývoj

 

Vývoj dílu:

Naše R+D oddělení se specializuje na vývoj nástrojů pro plastové díly. Díky našim dlouholetým zkušenostem se vstřikováním plastů nabízíme našim zákazníkům kompletní dovývoj designu dílu včetně vývoje nástrojů pro 2-komponentní vstřikování, případně pro vstřikování nestandardními technickými plasty. 

Jako externí službu také nabízíme konstrukční práce na formách.

 

Prototyping:

Důležitá součást ověřování nových konstrukčních řešení je vyroba prototypů. Pro vývoj nových designů dílů vyrábíme prototypové nástroje, které pak můžeme zkoušet za obdobných podmínek jako sériové nástroje. Při prototypingu často dochází k výrazným optimalizacím designu dílu, který je pak mnohem lépe připraven pro sériovou výrobu.

Automatizace:

Pro naše zákazníky vyvíjíme automatická kontrolní a montážní zařízení, tak aby byla zajištěna maximální kvalita výsledných dílů. Automatická, nebo poloautomatická zařízeni nejenom navrhujeme, ale i realizujeme.