Nástrojárna

Vyrábíme nové formy pro vstřikování plastů. Vyrábíme a konstruujeme také automatizační přípravky. 

Silná nástrojárna je pro nás základem pro just-in-time dodávky naším zákazníkům, protože umožňuje kvalifikovanou péči o formy našich zákazníků. 

 

Nástrojárna

Poskytujeme komplexní služby pro výrobu a údržbu forem pro přesné vstřikování. Při konstrukci forem využíváme naše dlouhodobé zkušenosti ze sériové výroby k návrhu optimalizací designu tak, aby byla zajištěna stabilně vysoká kvalita dílu.
 
Plně vybavená nástrojárna nám umožňuje okamžitě reagovat na požadavky zákazníka a dodávat výlisky just-in-time.
 
Krátký výčet používaných technologií
  • CNC obrábění
  • Elektro erozivní hloubení
  • Laserové navařování a navařování TIG
  • Rovinné broušení a broušení na kulato
  • Frézování a soustružení
  • Souřadnicové vyvrtávání

 

Nejenom díky našim zkušenostem s výrobou přesných konektorů víme, že kvalita výsledných dílů je především určena kvalitou nástrojů - forem. Kvalita forem je určena kvalitní konstrukcí a výrobou, ale také následnou údržbou.

Přesná výroba

Abychom získali co možná nejkvalitnější nástroj, každý design dílu důkladně analyzujeme, včetně analýzy metodou konečných prvků (moldflow analýza, atd.). Díky úzké spolupráci konstrukčního a vývojového týmu s nástrojárnou zabráníme výrobě nevhodného nástroje pro sériovou výrobu.

Kvalitní údržba

Náš vlastní několikastupňový  propracovaný systém údržby forem zaručuje dlouhou životnost a bezproblémový chod i velmi komplikovaných forem.